100g кул нане заби Белење на паста за заби

100g кул нане заби Белење на паста за заби

Краток опис:

Specifications PRODUCT NAME 100g cool mint teeth whitening toothpaste MODEL NUMBER BP 100 COLORPASTE White Flavor Cool Mint FEATURE Whiten , refresh PACKAGING 12PCS/ SHRINK , 6 SHRINK/CTNS CARTON SIZE 36*33*20.5 CM GROSS MEIGHT 8.9kg/CTNS 20GP QUANTITY 1150 CTNS 40HQ QUANTITY 2800 CTNS MOQ 50,000PCS PLACE OR ORIGIN Guangdong, China ACCESSORY Suppliable per your request CUSTOMER OEM Welcome OCCASION Home, Hotel, Travel, School, Hospital      


детали за производот

Тагови производ

спецификации

Име на производ 100g кул нане заби Белење на паста за заби
БРОЈ НА МОДЕЛ БП 100
напуштање Белата
вкус кул Нане
ФУНКЦИИ Бели, освежување
ПАКУВАЊЕ 12PCS / смалуваат, 6 термосвиваемо / CTNS
картон големина 36 * 33 * 20.5 CM
БРУТО MEIGHT 8.9kg / CTNS
20GP КОЛИЧИНА 1150 CTNS
40HQ КОЛИЧИНА 2800 CTNS
MOQ 50,000PCS
МЕСТО ИЛИ ПОТЕКЛО Гуангдонг, Кина
ДОДАТОЦИ Suppliable на вашето барање
OEM КЛИЕНТОТ Добредојдовте
ПРИЛИКА Дома, хотел, патување, училиште, болница

 

 

 


  • Претходна:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!