100g органски алое вера паста за заби

100g органски алое вера паста за заби

Краток опис:

Specifications PRODUCT NAME 100g organic aloe vera toothpaste MODEL NUMBER BP 100g COLORPASTE Green   Flavor Mint FEATURE Whiten , refresh PACKAGING 12PCS/ SHRINK , 6 SHRINK/CTNS CARTON SIZE 36.5*35*18 CM GROSS MEIGHT 9.2kg/CTNS 20GP QUANTITY 1150 CTNS 40HQ QUANTITY 2800 CTNS MOQ 50,000PCS PLACE OR ORIGIN Guangdong, China ACCESSORY Suppliable per your request CUSTOMER OEM Welcome OCCASION Home, Hotel, Travel, School, Hospital


детали за производот

Тагови производ

спецификации

Име на производ 100g органски алое вера паста за заби
БРОЈ НА МОДЕЛ БП 100g
напуштање зелена  
вкус нане
ФУНКЦИИ Бели, освежување
ПАКУВАЊЕ 12PCS / смалуваат, 6 термосвиваемо / CTNS
картон големина 36,5 * 35 * 18 cm
БРУТО MEIGHT 9.2kg / CTNS
20GP КОЛИЧИНА 1150 CTNS
40HQ КОЛИЧИНА 2800 CTNS
MOQ 50,000PCS
МЕСТО ИЛИ ПОТЕКЛО Гуангдонг, Кина
ДОДАТОЦИ Suppliable на вашето барање
OEM КЛИЕНТОТ Добредојдовте
ПРИЛИКА Дома, хотел, патување, училиште, болница

  • Претходна:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!