30g светли up Белење на заби природни активен јаглен од кокос во прав

30g светли up Белење на заби природни активен јаглен од кокос во прав

Краток опис:

Specifications PRODUCT NAME 30g bright up teeth whitening natural activated coconut charcoal powder MODEL NUMBER BP30 COLOR  Black Flavor Mint FEATURE Whiten , refresh PACKAGING 1PC/ BOX , 120BOXES/CTNS CARTON SIZE 38.5*31.5*24 CM GROSS MEIGHT 9kg/CTNS 20GP QUANTITY 960 CTNS 40HQ QUANTITY 2340 CTNS MOQ 10,000PCS PLACE OR ORIGIN Guangdong, China ACCESSORY Suppliable per your request CUSTOMER OEM Welcome OCCASION Home, Hotel, Travel, School, Hospital


детали за производот

Тагови производ

спецификации

Име на производ 30g светли up Белење на заби природни активен јаглен од кокос во прав
БРОЈ НА МОДЕЛ BP30
БОЈА  црна
вкус нане
ФУНКЦИИ Бели, освежување
ПАКУВАЊЕ 1PC / кутија, 120BOXES / CTNS
картон големина 38,5 * 31,5 * 24 CM
БРУТО MEIGHT 9kg / CTNS
20GP КОЛИЧИНА 960 CTNS
40HQ КОЛИЧИНА 2340 CTNS
MOQ 10,000PCS
МЕСТО ИЛИ ПОТЕКЛО Гуангдонг, Кина
ДОДАТОЦИ Suppliable на вашето барање
OEM КЛИЕНТОТ Добредојдовте
ПРИЛИКА Дома, хотел, патување, училиште, болница

  • Претходна:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!