6.4OZ 181g нане вкус празнина борба против флуорид бела паста за заби

6.4OZ 181g нане вкус празнина борба против флуорид бела паста за заби

Краток опис:

Specifications PRODUCT NAME 6.4OZ 181g mint flavor cavity fighting fluoride white toothpaste MODEL NUMBER HL181 COLORPASTE White Flavor Mint FEATURE Whiten , refresh PACKAGING 6PCS/ SHRINK , 4 SHRINK/CTNS CARTON SIZE 33*21.5*22.5 CM GROSS MEIGHT 5.56kg/CTNS 20GP QUANTITY 1760 CTNS 40HQ QUANTITY 4270 CTNS MOQ 50,000PCS PLACE OR ORIGIN Guangdong, China ACCESSORY Suppliable per your request CUSTOMER OEM Welcome OCCASION Home, Hotel, Travel, School, Hospital


детали за производот

Тагови производ

спецификации

Име на производ 6.4OZ 181g нане вкус празнина борба против флуорид бела паста за заби
БРОЈ НА МОДЕЛ HL181
напуштање Белата
вкус нане
ФУНКЦИИ Бели, освежување
ПАКУВАЊЕ 6pcs / смалуваат, 4 термосвиваемо / CTNS
картон големина 33 * 21.5 * 22.5 CM
БРУТО MEIGHT 5.56kg / CTNS
20GP КОЛИЧИНА 1760 CTNS
40HQ КОЛИЧИНА 4270 CTNS
MOQ 50,000PCS
МЕСТО ИЛИ ПОТЕКЛО Гуангдонг, Кина
ДОДАТОЦИ Suppliable на вашето барање
OEM КЛИЕНТОТ Добредојдовте
ПРИЛИКА Дома, хотел, патување, училиште, болница

  • Претходна:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!