Светла ажурирање До 150g

Светла ажурирање До 150g

Краток опис:

PRODUCT NAME 150g bright up brand name white cream mint flavor toothpaste MODEL NUMBER BP150 COLOR PASTE White Flavor Mint FEATURE Whiten , refresh PACKAGING 12PCS/ SHRINK , 6 SHRINK/CTNS CARTON SIZE 37.5*32.5*21 CM GROSS MEIGHT 12.7kg/CTNS 20GP QUANTITY 1100 CTNS 40HQ QUANTITY 2200 CTNS MOQ 50,000PCS PLACE OR ORIGIN Guangdong, China ACCESSORY Suppliable per your request CUSTOMER OEM Welcome OCCASION Home, Hotel, Travel, School, Hospital


детали за производот

Тагови производ

Име на производ 150g име светли up бренд бел крем нане вкус паста за заби
БРОЈ НА МОДЕЛ BP150
боја паста Белата
вкус нане
ФУНКЦИИ Бели, освежување
ПАКУВАЊЕ 12PCS / смалуваат, 6 термосвиваемо / CTNS
картон големина 37,5 * 32,5 * 21 CM
БРУТО MEIGHT 12.7kg / CTNS
20GP КОЛИЧИНА 1100 CTNS
40HQ КОЛИЧИНА 2200 CTNS
MOQ 50,000PCS
МЕСТО ИЛИ ПОТЕКЛО Гуангдонг, Кина
ДОДАТОЦИ Suppliable на вашето барање
OEM КЛИЕНТОТ Добредојдовте
ПРИЛИКА Дома, хотел, патување, училиште, болница

  • Претходна:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!