Светла До 50мл

Светла До 50мл

Краток опис:

PRODUCT NAME 50ml bright up strawberry flavor children toothpaste MODEL NUMBER BP50 COLOR PASTE Pink  Flavor Mint FEATURE Whiten , refresh PACKAGING 12PCS/ SHRINK , 3 SHRINK/CTNS CARTON SIZE 26.5*23*13.5 CM GROSS MEIGHT 3 kg/CTNS 20GP QUANTITY 3400 CTNS 40HQ QUANTITY 8200 CTNS MOQ 50,000PCS PLACE OR ORIGIN Guangdong, China ACCESSORY Suppliable per your request CUSTOMER OEM Welcome OCCASION Home, Hotel, Travel, School, Hospital      


детали за производот

Тагови производ

Име на производ 50ml светло до јагода вкус деца паста за заби
БРОЈ НА МОДЕЛ BP50
боја паста Пинк 
вкус нане
ФУНКЦИИ Бели, освежување
ПАКУВАЊЕ 12PCS / смалуваат, 3 термосвиваемо / CTNS
картон големина 26,5 * 23 * 13.5 CM
БРУТО MEIGHT 3 kg / CTNS
20GP КОЛИЧИНА 3400 CTNS
40HQ КОЛИЧИНА 8200 CTNS
MOQ 50,000PCS
МЕСТО ИЛИ ПОТЕКЛО Гуангдонг, Кина
ДОДАТОЦИ Suppliable на вашето барање
OEM КЛИЕНТОТ Добредојдовте
ПРИЛИКА Дома, хотел, патување, училиште, болница

 

 

 


  • Претходна:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!