Профил на компанијата - Honghui Дневен апарати копродукции, Ltd

Профил на компанијата

О ur тим

Гуангжу HONGHUI ДНЕВНИ TECHNOLOGY CO., LTD е професионална производител и извозник повеќе од 20 години, ангажирани во истражување, развој, продажба и сервис на орална нега, нега на кожа и производи за нега на косата. GMP, ФДУ, CE, Сашо е одобрен. HONGHUI има професионална R & D тим и КК тим кој обезбеди квалитет и по-продажба на услуги. Ние имаме свои брендови, како што се: куќа за живеење, Светла нагоре, Море бран, Fantadent, Dentifresh итн Тие продаваат добро во Америка, Латинска Америка, Европа, Саудиска Арабија, Малезија, Австралија и др. Секоја година, ние ќе присуствува на кантонот саем, Дубаи фер Хонгконг фер и др, па нека се сретнеме таму.
v

О ur историја

HONGHUI поздравуваме ОЕМ и ODM наредби. Имаме збогати искуство да им понуди на приватни услуги етикетата, и ние работиме со супермаркет и владините наредби. Тука има професионален инженер и дизајнер стојат од страна за вас!

нашата услуга

HONGHUI претпријатието култура:
Вредност е "ориентирани кон луѓето, клиент оддалечиме. "
Тимскиот дух е" одговорност, акција, раст, иновациите. "
Мисијата е" Подобрување на животот на луѓето, се создаде здравствени и јасен светот. "Ајде рака под рака да се создаде светска убавина!WhatsApp Онлајн Chat!