Контакт - Honghui Дневен апарати копродукции, Ltd

Контактирајте не

GUANGZHOU HONGHUI DAILY TECHNOLOGY CO., LTD

компанијата

2F Baiyunhui зграда, бр.88 Huangshi

Исток Road, Baiyun округ, Гуангжу, Кина

телефон

+86 020-66317000

+86 13672426929

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!