Profili i Kompanisë - Honghui Daily Appliance Co, Ltd

Profili i kompanisë

O ekipi ur

Guangzhou HONGHUI DAILY TECHNOLOGY CO., LTD është një prodhues dhe eksportues mbi 20 vjet, të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, shitjes dhe shërbimit të kujdesit oral, kujdesin e lëkurës dhe të produkteve të kujdesit të flokëve. GMP, FDA, CE, Sasho është miratuar. HONGHUI ka R & D ekip profesional dhe ekipi QC që sigurojnë cilësinë dhe pas shitjes shërbimi. Ne kemi markat tona, të tilla si: House jetesës, Bright lart, valë e Detit, Fantadent, Dentifresh etj Ata shesin edhe në Amerikë, Amerikën Latine, Evropë, Arabia Saudite, Malajzia, Australi etj. Çdo vit, ne do të marrin pjesë të Kantonit, Dubai drejtë Hongkong drejtë etj, kështu që le të takohen atje.
v

O historia ur

HONGHUI mirëpresim OEM dhe ODM urdhërat. Ne kemi pasuruar përvojën për të ofruar shërbim privat etiketë, dhe ne jemi duke punuar me supermarket dhe qeverisë urdhërat. Këtu ka inxhinier profesional dhe projektuesi të dalë nga për ju!

Shërbimi ynë

HONGHUI kulturën e ndërmarrjes:
Vlera është "Njerëzit orientuar, centric klientit. "
Shpirti i skuadrës është" Përgjegjësia, pjesa, rritja, inovacioni. "
Misioni është" përmirësuar jetën e njerëzve, të krijojë një shëndet dhe botën qartë. "Dorën Le të në dorë për të krijuar një botë bukuri!WhatsApp Online Chat!