Јаглен Паста за заби, со активен јаглен прав, забен конец - Honghui
 • Company Service

  Company Service "

  .Provided професионален инженер тим и дизајнерски тим за поддршка на вашите производи. Еден -stop бизнис канал за сите ваши побарувачката во конкурентна цена. "

 • компанијата култура

  Компанија култура "

  Ние сме за цел да се создаде чиста светот и обучуваат вашата убавина во природен начин! "

 • Орална нега Direction

  Орална нега Насока "

  .Brush заби темелно најмалку 1 минута два пати на ден (наутро и навечер), а не повеќе од 3 пати на ден, или како што е препорачано од страна на стоматолог или лекар. "

Гуангжу HONGHUI ДНЕВНИ TECHNOLOGY CO., LTD е професионална производител и извозник повеќе од 20 години, ангажирани во истражување, развој, продажба и сервис на орална нега, нега на кожа и производи за нега на косата. GMP, ФДУ, CE, Сашо е одобрен. HONGHUI има професионална R & D тим и КК тим кој обезбеди квалитет и по-продажба на услуги. Ние имаме свои брендови, како што се: куќа за живеење, Светла нагоре, Море бран, Fantadent, Dentifresh итн Тие продаваат добро во Америка, Латинска Америка, Европа, Саудиска Арабија, Малезија, Австралија и др. Секоја година, ние ќе присуствува на кантонот саем, Дубаи фер Хонгконг фер и др, па нека се сретнеме таму.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

функција Производи


WhatsApp Онлајн Chat!