Qymyr druri pastë dhëmbësh, qymyr druri aktivizuar Powder, Dentare Floss - Honghui
 • Company Service

  Company Service "

  .Provided ekip profesional inxhinier dhe ekipi i projektimit për të mbështetur produktet tuaja. Një kanal -stop të biznesit për të gjithë kërkesën tuaj brenda çmimeve konkurruese. "

 • Company Kultura

  Company Kultura "

  Ne jemi për qëllim të krijojë një botë të pastër dhe të trajnuar bukurinë tuaj në mënyrë të natyrshme! "

 • Drejtimi Oral Care

  Kujdesi Drejtimi Oral "

  dhëmbët .Brush tërësisht për të paktën 1 minutë dy herë në ditë (në mëngjes dhe në mbrëmje), dhe jo më shumë se 3 herë në ditë, ose siç rekomandohet nga një dentist apo mjek. "

Guangzhou HONGHUI DAILY TECHNOLOGY CO., LTD është një prodhues dhe eksportues mbi 20 vjet, të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, shitjes dhe shërbimit të kujdesit oral, kujdesin e lëkurës dhe të produkteve të kujdesit të flokëve. GMP, FDA, CE, Sasho është miratuar. HONGHUI ka R & D ekip profesional dhe ekipi QC që sigurojnë cilësinë dhe pas shitjes shërbimi. Ne kemi markat tona, të tilla si: House jetesës, Bright lart, valë e Detit, Fantadent, Dentifresh etj Ata shesin edhe në Amerikë, Amerikën Latine, Evropë, Arabia Saudite, Malajzia, Australi etj. Çdo vit, ne do të marrin pjesë të Kantonit, Dubai drejtë Hongkong drejtë etj, kështu që le të takohen atje.

Lexo më shumë

Arritje të reja

Feature Produkte


WhatsApp Online Chat!