Profili i Kompanisë - Honghui Daily Appliance Co, Ltd

Profili i kompanisë

O ekipi ur

Guangzhou HONGHUI DAILY TECHNOLOGY CO., LTD është një prodhues dhe eksportues mbi 20 vjet, të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, shitjes dhe shërbimit të kujdesit oral, kujdesin e lëkurës dhe të produkteve të kujdesit të flokëve. GMP, FDA, CE, Sasho është miratuar. HONGHUI ka R & D ekip profesional dhe ekipi QC që sigurojnë cilësinë dhe pas shitjes shërbimi. Ne kemi markat tona, të tilla si: House jetesës, Bright lart, valë e Detit, Fantadent, Dentifresh etj Ata shesin edhe në Amerikë, Amerikën Latine, Evropë, Arabia Saudite, Malajzia, Australi etj. Çdo vit, ne do të marrin pjesë të Kantonit, Dubai drejtë Hongkong drejtë etj, kështu që le të takohen atje.

O historia ur

HONGHUI mirëpresim OEM dhe ODM urdhërat. Ne kemi pasuruar përvojën për të ofruar shërbim privat etiketë, dhe ne jemi duke punuar me supermarket dhe qeverisë urdhërat. Këtu ka inxhinier profesional dhe projektuesi të dalë nga për ju!

Shërbimi ynë

HONGHUI kulturën e ndërmarrjes:
Vlera është "Njerëzit orientuar, centric klientit. "
Shpirti i skuadrës është" Përgjegjësia, pjesa, rritja, inovacioni. "
Mission is “ Improve people’s life, create a health and clear world.
” Let’s hand in hand to create a beauty world !

v

It really is our obligation to satisfy your requirements and efficiently serve you. Your fulfillment is our greatest reward. We're hunting forward to your check out for joint development for factory low price Bright Up Teeth Whitening Ginger Extract Coconut Oil Cacao Extract Organic Toothpaste, We welcome new and aged shoppers from all walks of daily life to call us for long term business associations and mutual accomplishment!

The factory low price Teeth Whitening Toothpaste, Coconut Oil Toothpaste, Organic Toothpaste, Our company is working by the operation principle of "integrity-based, cooperation created, people oriented, win-win cooperation". We hope we can have a friendly relationship with businessman from all over the world

XC


WhatsApp Online Chat!